22.Bölüm – Yalı Çapkını Seyran ve Ferit’in ‘ilk gecesi’ internet özel yayınladı!

"Kısa ama çok ateşli"

Yalı Çapkını Son Bölüm İzle

Yalı Çapkını 3 Mart akşamı 22. bölümüyle ekranlara geldi. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in hayat verdiği Seyran ve Ferit karakterinin yatak sahneleri olay oldu. Yapımcılar ikilinin romantik gecesini ise ‘İlk gece’ başlığıyla internete özel yayınladı. İkilinin fanları ise sosyal medyada yorum yağdırdı.

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını’na Ferit’in Seyran’a hazırladığı sürpriz ve ikilinin romantik gecesi damga vurdu. Yalı Çapkını son bölümde; Seyran, Ferit’in sürpriz hazırladığı eve gitti. Şoke olan Seyran, “Bütün gün aklım çıktı” diye ona kızdı. Seyran’a sarılan Ferit “Acaba artık sen de beni sevdiğini söylesen mi artık?” dedi. Bunun üzerine ikili romantik anlar yaşadı.

yali-capkini
yali-capkini

Yalı Çapkını 1.Bölüm

Ferit ve Seyran’ın ilişkilerini düzeltmesi ve geçirdikleri romantik geceye sosyal medyadan yorum yağdı. Yatak sahneleri olay olan ikilinin o sahneleri “İnternete özel” notuyla da yayınlandı.

Yalı Çapkını

Yalı Çapkını, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 23 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor paylaşmaktadır.

“Yalı Çapkını” romantik-dram sevenlerin keyifle izleyebileceği bir dizi. Başarılı oyunculukları, gösterişli sahneleri ve etkileyici müzikleriyle, Türk televizyon izleyicileri tarafından sevilerek izlenmiştir.

Yalı Çapkını karakterleri ve canlandıran isimler

Seyran
Afra Saraçoğlu
Ferit
Mert Ramazan Demir
Halis Ağa
Çetin Tekindor
Hattuç
Şerif Sezer
İfakat
Gülçin Santırcıoğlu
Orhan
Emre Altuğ
Gülgün
Gözde Kansu
Abidin
Ersin Arıcı
Suna
Beril Pozam
Fuat
Doğukan Polat

İrem Altuğ
Sultan
Öznur Serçeler
Asuman
Hülya Duyar
Şefika
Diren Polatoğulları
Kazım
Sezin Bozacı
Esme
Yiğit Tuncay
Latif
Buçe Buse Kahraman
Pelin
Cansu Fırıncı
İbrahim
Selen Özbayrak
Dicle
Umut Gezer
Yusuf

Carlos

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu