Tuğba Ekinci'den Can Yaman'a ağır sözler

470
Tuğba Ekinci'den Can Yaman'a ağır sözler

Selen Soyder’e bardak fırlatmasının ardından mahkemelik olan 'Erkenci Kuş' dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman'ın sete izlemeye gelen bir hayranına fotoğraf makinesi fırlattığı iddia edilmişti. Şarkıcı Tuğba Ekinci, çıkan haberlerin ardından Can Yaman'a ateş püskürdü.

İki yıl önce sette rol arkadaşı Selen Soyder’e bardak fırlatıp hakaret etmesi üzerine rol arkadaşıyla mahkemelik olan oyuncu Can Yaman’a mahkemeden geçtiğimiz günlerde para cezası çıkmıştı. Olayın ardından Can Yaman'la ilgili yeni bir iddia ortaya atılmıştı. 'Erkenci Kuş' dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman'ın sete izlemeye gelen bir hayranına fotoğraf makinesi fırlattığı iddia edilmişti.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Şarkıcı Tuğba Ekinci, çıkan haberlerin ardından Can Yaman'a ateş püskürdü. "Senden 20 tane var, akıllı ol!" diyen Ekinci, sosyal medya hesabından Can Yaman hakkında şu ifadeleri kullandı:

"SENDEN 20 TANE VAR, AKILLI OL!"

Beni iyi tanı! Unutma sözlerimi. Kimin çocuğusun bilmiyorum, aileni tanımam. Çok şımarıksın. Ne oldum delisi senden iyi. Babandan dayak yememişsin. Daha önce kıza bardak attın, şimdi de bu şekildesin. Yazık o boya, posa! Bu ülke sana para kazandırıyor. Jön falan da değilsin. Erkek adam saçı röfleyle gezmez. Bu senaryodan sonra da yemez bu saçın. Başka senaryolarda bir halta da benzemiyorsun röflesiz. Senden 20 tane var, akıllı ol! Etraf saf küçük kızlardan ibaret değil Can oğlum.