Trend Alarmı: Combat/Asker Botlar!

1463
Trend Alarmı: Combat/Asker Botlar!

Bu sezon asker botlarının en havalı aksesuarlar arasında yer aldığının farkındasınız, ancak bunları nasıl biçimlendireceğinizi tam olarak bilmiyor musunuz? En şık kızlar, beklenmedik eşleşmelerle başa çıkmayı başaranlardır, bu yüzden savaş tulumuyla bile olsa tamamen kadınsı olabileceğinizi söyleseydik ne düşünürdünüz?

Asker botlarını düşündüğünüzde ilk akla gelen şey nedir? Kot pantolon, gömlekler, tank üstleri, tişörtler ve büyük boy sweatshirt'ler! Peki ya pembe, tamamen romantik bir elbise için ne dersiniz hem de kristal küpelerle? Ya da mini etek ve ceket ile çok kadınsı koordine edilmiş kümeye ne dersiniz? Tuhaf görünebilir, ancak bunlar gerçekten çok güzel kombinasyonlar. Kombinasyon ne kadar beklenmedik olursa, o kadar spontan görünecektir! Kadınsılık ve erkeklik arasında tatlı bir yer bulacaksınız.

Askeri savaş botlarıyla tarzınızı yenileyecek fikirler arıyorsanız, ilham almak için galerimize bakın: gördüklerinizi seveceğinizden çok eminiz! Tüm görünümleri gözden geçirin ve en sevdiğiniz parçayı seçin!