Trend Alarmı: Bomber Ceket

1503
Trend Alarmı: Bomber Ceket

Herkes iyi bir üniforma sever. Üniformalı bir erkek demek istemiyorum, bizi yanlış anlamayın, burada modadan bahsediyoruz! Modanın son 30 yılına bakarsanız, dolapların aslında ordu için olan giysilerle gittikçe daha kalabalık olduğunu ve hepimiz için günlük öğeler haline geldiğini fark edeceksiniz.
Alfa Industries aslen bu ceketleri Amerikan Hava Kuvvetleri pilotları için tasarladı - asıl adı MA-1, neredeyse bir silahın adı gibi. Orijinal tasarımı, bugün bile görebileceğiniz bomber ceket turuncu seçildi, çünkü uçak kazasında pilotları daha görünür hale getirecekti.
1980'lerde bomber ceketleri sadece pilotlar tarafından giyilmekten vazgeçildi ve her yerde oldukça sıradan hale geldi ve özellikle son bir yılda tüm gerçek modacıların dolaplarının merkezinde bir yer haline geldi. Bu nedenle, Amerikan askeri amaçlı bomber ceketler tasarlayan Alpha Industries ile birlikte kendi bomber ceketlerimizi de satın almaya başladık. Bomber ceketlerimiz bordo, siyah ve kamuflaj yeşil olmak üzere üç renkte üretiliyor: ikincisi Amerikan Hava Kuvvetleri için orijinal tasarımla aynı renktedir.