HERCAİ BİTİYOR MU?

888
HERCAİ BİTİYOR MU?

Hercai dizisi kaç bölüm olacak? Ne zaman final yapacak?

Final kaçıncı bölümde olacak?

Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin yeni sezonda reytinglerde geçtiğimiz sezona oranla düşüş yaşadığı görüldü. Bu bağlamda izleyiciler Hercai dizisi kaç bölüm olacak, ne zaman final yapacak ve final kaçıncı bölümde olacak konuları hakkında araştırma yapmaya koyuldu. 

Reytinglerde geçtiğimiz sezona göre istediği başarıyı yakalayamadığı görülen Hercai dizisinin geleceği izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Reyyan ve birçok oyuncunun ağlaması izleyiciyi bunaltırken Hercai dizisi kaç bölüm sürecek ve kaçıncı bölümde final yapacak sorularının yanıtını araştırılmaya başlandı.

Hercai kaç bölüm sürecek?

Mia yapım imzasıyla Atv ekranlarına gelen Hercai dizisi için 25 bölümlük sözleşme yapıldı. Geçtiğimiz sezonda 15 total reyting seviyelerine erişmeyi başaran dizi reytinglerde düşüş yaşamaya başlayınca kanal ve yapım şirketi de telaşa girmiş durumda. Hercai dizisi ne zaman final yapacak?

Hercai dizisi kaçıncı bölümde final yapacak?

Atv ile Mia yapım arasında 25 bölümlük sözleşme yapıldığı için dizinin reytinglerde düşüş yaşamasıyla birlikte 25. bölümde ekranlara veda edebileceği konuşuluyor. Dizinin gerileyen reyting rakamlarının 25. bölümde final yapabileceği iddialarını güçlendiriyor.

Hercai dizisinin reytingleri 2. sezonda neden düştü?

Hercai dizisinin hikayesinin ilk sezonda anlaşılması büyük bir dengesizlik yarattı. Mekanlar ve oyuncuların kaliteli olması ilgiyle takip edilirken; kaçırma, konak basma vs. sahnelerin tekrar etmesi izleyicileri sıkmaya başladı. 

23. BÖLÜM YENİ FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

 


html> Tarayıcını Güncelle | Facebook

Tarayıcını Güncelle

Facebook'un desteklemediği bir tarayıcı kullanıyorsun.
Daha iyi bir deneyim için, aşağıdaki sitelerden birine giderek tercih ettiğin tarayıcının son sürümünü yükle.
Google Chrome
Mozilla Firefox
Telefonuna Facebook'u Yükle
Her zaman, her yerde bağlantıda kal.
Reklam