Hande Erçel 'Kelebeğini' vücuduna işledi

852
Hande Erçel 'Kelebeğini' vücuduna işledi

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in bir süredir hastanede tedavi gören annesi Aylin Erçel, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybetmişti. Erçel, 'Kelebeğim' diye seslendiği annesi için kelebek figürü dövme yaptırdı.

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in bir süredir hastanede tedavi gören annesi Aylin Erçel, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybetmişti.

Erçel, annesini son yolculuğunu uğurlarken kelebekleri sevdiği için 'Kelebeğim' diye seslendiği annesinin tabutu ile yakalarına kelebek figürleri takmıştı.

'KELEBEĞİNİ' VÜCUDUNA KAZIDI

Annesine 'Kelebeğim' diye seslenen genç oyuncu, annesi için kelebek figürü dövme yaptırdı. Ünlü oyuncu anlamlı dövmesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde bir dergiye röportaj veren Erçel, annesinin vefatı sonrası şu ifadeleri kullanmıştı:

"ÇOK ÖZLÜYORUM"

Allah kimseye yaşatmasın. Çok özlüyorum... Konuşmayı tercih etmiyorum, elbette. Ama hiçbir şey söylememek de yok saymak gibi geliyor. Günlerim, içimdeki derin acıyı yaşayarak, bununla yaşamayı öğrenmeye çabalayarak geçiyor. Çalışarak hayata tutunuyorum. Ve tabii ki babam, ablam en büyük desteğim. Tarifsiz bir duygu, Allah kimseye yaşatmasın. Çok özlüyorum... Allah'ım çok zor... Allah sabır versin.

Ünlü oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden annesi Aylin Erçel'i 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde böyle anmıştı.