Dizi Önerisi: A Discovery of Witches

1033
Dizi Önerisi: A Discovery of Witches

Fantezi klişelerin kazanı bir kez daha kaynamaya başladı. Ama bu defa bildiğiniz dizilerden biraz daha farklı olarak çok daha güçlü bir prodüksiyonla yayınlanıyor. Bir çok doğa üstü varlığın insanlarla içiçe yaşadığı bu evrende orta yaşlı akademisyen Diana Bishop'un cadılık serüvenine konuk oluyoruz. Bu serüvende cadıların kadim düşmanlarından vampirler ve iblisler de yer alıyor. 

Hikaye dram ve macera arasında titreşirken gerilimi de zaman zaman hissettiriyor.  

Gelelim dizinin konusuna...

Dizide Oxford’un Bodleian Kütüphanesi’ndeki kitap raflarının arasında araştırma yapan genç akademisyen Diana Bishop (Teresa Palmer), tesadüfen simyacılıkla ilgili eski bir el yazması bulur. Köklü ve seçkin bir cadı ailesinden gelen Diana’nın yaptığı bu keşif yer altında doğaüstü bir karışıklığa sebep olarak iblis, cadı ve vampirlerin kısa sürede kütüphaneye doluşmasına yol açar. Diana, yüzyıllardır aranan bir hazine keşfetmiştir ve her şeyi yoluna koyabilecek tek kişi de yine kendisidir. Bu zorlu mücadelede en büyük destekçisi ise onu hiç yalnız bırakmayan, her türlü fedakârlığı göze alıp kendi soyunun karşısında duran meslektaşı, vampir Matthew (Matthew Goode) olacaktır.

Dizi yalnızca hikayesiyle değil aynı zamanda izleyiciye sunduğu görsel şölen ve müzik listesiylede öne çıkıyor.

Günlük olaylardan sıyrılıp bu olağanüstü yaratıların dünyasına uğramak isterseniz henüz birkaç bölümü yayınlanan bu diziye mutlaka bir göz atmalısınız! 


html> Tarayıcını Güncelle | Facebook

Tarayıcını Güncelle

Facebook'un desteklemediği bir tarayıcı kullanıyorsun.
Daha iyi bir deneyim için, aşağıdaki sitelerden birine giderek tercih ettiğin tarayıcının son sürümünü yükle.
Google Chrome
Mozilla Firefox
Telefonuna Facebook'u Yükle
Her zaman, her yerde bağlantıda kal.
Reklam