Demet Özdemir'le Ayrılan Seçkin Özdemir, Ahu Yağtu ile Görüntülendi

707
Demet Özdemir'le Ayrılan Seçkin Özdemir, Ahu Yağtu ile Görüntülendi

Demet Özdemir'le yakın zaman önce ayrılan Seçkin Özdemir, Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu ile bir eğlence merkezinin çıkışında görüntülendi.Geçtiğimiz günlerde 'Erkenci Kuş' dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir ile yollarını ayıran Seçkin Özdemir, önceki akşam Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'yla görüntülendi. Samimi bir şekilde eğlenen ikili, mekan çıkışında görüntülendiklerini fark edince ayrı ayrı taksilere bindi.

MEKANDA SAMİMİ ŞEKİLDE EĞLENDİ

Milliyet'in haberine göre, Demet Özdemir'le olan beraberliğini sürpriz bir şekilde sonlandıran Seçkin Özdemir, yeni bir aşka yelken açtı. Oyuncu, önceki gece Etiler'deki bir gece kulübünden çıkarken Ahu Yağtu ile objektiflere takıldı. Arkadaşları vasıtasıyla tanışan ikili, gece boyunca samimi bir şekilde eğlendi.

"NEREYE GİDİYORSUN?"

Sabahın ilk ışıklarında mekanın arka kapısından birlikte çıkmak isteyen çift, aynı taksiye binecekleri sırada patlayan flaşlar karşısında panik oldu. Özdemir, son anda Yağtu'yu bırakıp bekleyen başka bir taksiye yöneldi. Oyuncunun gittiğini gören Yağtu'nun, "Nereye gidiyorsun?" dediği duyuldu.