Burak Özçivit'ten paylaşım! Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor?

385
Burak Özçivit'ten paylaşım! Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor?

Yeni bir haftaya başladık ve Diriliş Ertuğrul gününe çok az bir süre kaldı. Dizinin sıkı takipçileri ise uzun süren yeni sezon arasının bir an evvel bitmesini isterken "Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?" sorusunu soruyor.

"Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?" Eylül ayının ilk gününden bu yana bu soru dizi gündeminde büyük bir yer kaplıyor. Hemen hemen bütün dizilerin yeni sezonda ekrana gelip Diriliş Ertuğrul'un hala yeni bölümlerinin başlamaması seyircide sabırsızlık yaratmış durumda... TRT 1'in çarşamba günkü yayın akışı ise araştırılmaya başlandı bile...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL BU HAFTA VAR MI?

Sabırsızlıkla yeni sezonun başlamasını bekleyenler "Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?" sorusunu sorarken TRT 1'in bu hafta çarşamba yayın akışına göz attı. Fakat dizinin yine ekrana gelmeyeceğini gördü. Beklentiler ise fragmanı geçen gün yayınlanan dizinin 7 Kasım Çarşamba ekrana geleceği..

BURAK ÖZÇİVİT'TEN DİRİLİŞ ERTUĞRUL PAYLAŞIMI Burak Özçivit'in Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda olup olmayacağı uzun süre konuşulmuştu. Ünlü oyuncu, dizinin yapımcılığını ve senaristliğini yürüten Mehmet Bozdağ ile çekilmiş fotoğrafını Instagram'dan yayınlayarak "Diriliş Osman ile yolculuğumuz başladı. Hepimize hayırlı olsun."